Ламінат

Вибір ламінату за ціною

170 — 270 грн./м.кв
275 — 375 грн./м.кв
400-… грн./м.кв

Що таке ламінат?

Структура ламінатуЧастенько під поняттям ламінат мають на увазі ламіноване підлогове покриття, проте коректніше визначення ламінату наступне: ламінат — це багатошаровий плівковий матеріал. Проте в повсякденному побуті більшість використовує це слово саме для позначення ламінованих підлогових покриттів.

На вигляд ламінат дуже схожий на натуральний паркет. До того ж ламінат володіє безліччю власних переваг, серед яких найбільш істотні: нижча ціна і вища зносостійкість. Зазвичай ламіновані підлоги складаються з панелей розміром приблизно 1200*200 мм. Така панель, у свою чергу, по своїй будові багатошарова і кожен шар складається з конкретного матеріалу, який виконує свою унікальну функцію. Звичайно, число шарів і матеріали у окремих виробників ламінату можуть відрізнятися, але багатошаровість структури залишається незмінною.

Структура ламінату

Будь-який вид ламінату має чотири базові шари:

  • несуча база ламінату — це середній шар, який є дерев’яно-волокнистою плитою (HDF), що має властивостї вологостійкості.
  • зверху на плиту HDF нанесений декоративний шар — папір з малюнком, зробленим під натуральний паркет з будь-якої вибраної породи дерева. Декоративний шар покривається верхнім захисним шаром з прозорих меламінів або інших смол. Дане покриття дає ламінату зносо-, світло- і термостійкість. Але найважливіше — захисний шар дає механічну міцність, захищаючи його від ударів (підбори, меблева фурнітура), тиск ніжок важких меблів і так далі.
  • для підвищення рівня удароміцності і для додаткової жорсткості поверхні панелі, між декоративним покриттям і несучою базою, розташовують декілька шарів крафта-паперу, просоченого синтетичними смолами.
  • з нижнього боку панель ламінату покривається стабілізуючим шаром, який складається з паперу просоченого смолою  (завтовшки від 0,1 до 0,8 мм) або шаром пластика (завтовшки від 0,4 до 0,8 мм). Даний шар виконує функції захисту плити від вологи, не даючи їй проникнути всередину, а також врівноважує напругу в основі, що не дозволяє коробитися всій панелі.

Меблі на ламінатіВажливим доповненням для виготовлення ламінату став додатковий звукопоглинаючий шар. Такий шар дає можливість не лише приглушити звук від падіння предметів або удару підборів, але і заглушити загальний фоновий шум в приміщенні.

Після вивчення структури ламінату, може здатися, що планка ламінату — досить об’ємна за рахунок великої кількості шарів, але насправді загальна товщина панелі складає від 6,2 до 11 мм. Ряд виробників виготовляє ламінат завтовшки від 6,5 до 12 мм.

Купити ламінат в м.Рівне

Звичайно ж купувати ламінат слід в спеціалізованих магазинах підлогових покриттів, оскільки саме там, у відмінності від великих будівельних гіпермаркетів з великою плинністю кадрів, ви зможете отримати повноцінну консультацію.

Головна проблема безлічі спеціалізованих магазинів з продажу ламінату в місті Рівне — це недолік досвіду і професіоналізму менеджерів по продажу підлогових покриттів. Домінуюча частина керівників магазинами ставить пріоритетну мету перед продавцями-консультантами продаж ламінату конкретної торгівельної марки, що, у свою чергу, може привести до покупки ламінату, який не відповідає вашим бажанням та технічним характеристикам якісних покритів для підлоги.

 Якщо ви вирішили купити ламінат за хорошою ціною і вам потрібна професійна консультація або послуги з укладання ламінату — наші фахівці завжди раді вам допомогти.

Звертайтесь за адресою: м.Рівне, вул. Буковинська, 3 (житловий комплекс «Гетьмана Виговський») або зателефонуйте за тел. 8 (0362) 43 31 30;  (097) 077 60 08;  (095) 065 95 88.  Салон інтер’єру «Дім Мрії» ( паркет, ламінат, гардини, натяжні стелі, штукатурки )

Основний асортимент ламінату в нашому магазині:

Паркетна дошка TARKETT логотип Ламінат TARKETT ( Таркет ) — від центрального представника у області лишенайсвіжіші колекції та найкращі ціни! —  (Німечина, Сербія) — це один з лідируючих виробників ламінату, має найширрший вибір типів деревини і обробки поверхні, що поєднується з високою якістю продуктів. Колеції: Ламінат Tarkett ARTISAN, Ламінат Tarkett Cool, Ламінат Tarkett Eden, Ламінат Tarkett FIESTA, Ламінат Tarkett HOLIDAY, Ламінат Tarkett Infinite, Ламінат Tarkett INTERMEZZO, Ламінат Tarkett Jungle, Ламінат Tarkett Lamin’Art 832, Ламінат Tarkett Legacy, Ламінат Tarkett LIBERTY 932, Ламінат Tarkett ROBINSON PREMIUM 833, Ламінат Tarkett Select, Ламінат Tarkett Vintage, Ламінат Tarkett WOODSTOCK PREMIUM.
Ламінат Parador (Парадор) (Німечина) — виглядає як натуральна деревина або камінь, але також можна придбати кольоровий ламінат яскравих сучасних фарб. Він має 32 клас міцності, завдяки чому придатний до використання не лише в житлових приміщеннях, але і в громадських приміщеннях, бутіках, конференц-залах. Ламінат Parador TrendTime 7, Ламінат Parador Classic 1030, Ламінат Parador Classic 1040, Ламінат Parador Classic 1050, Ламінат Parador Classic 1060, Ламінат Parador Click in, Ламінат Parador Click in 4 V, Ламінат Parador Edition 1, Ламінат Parador Edition 2, Ламінат Parador ESPRIT HOME, Ламінат Parador Laura Ashley, Ламінат Parador Power-Click, Ламінат Parador TrendTime 1, Ламінат Parador TrendTime 2, Ламінат Parador TrendTime 4, e 5, Ламінат Parador TrendTime 6.
Ламінат WITEX (Вітекс) (Німечина) — Ламінат Witex amaris V2, Ламінат Witex ariosa, Ламінат Witex artria, Ламінат Witex averto V4, Ламінат Witex bonita, Ламинат Witex casa V4, Ламинат Witex catania V4, Ламинат Witex grande, Ламинат Witex liseo, Ламинат Witex marena, Ламінат Witex marena maxi V2, Ламінат Witex marene 2, Ламінат Witex novara V2, Ламінат Witex piazza, Ламінат Witex xenia.
Ламінат Egger Ламінат Egger (Еггер) (Німечина) — підлогове покриття відомої німецької фірми з бездоганною репутацією на ринку ламінату. Є одним з найбільш популярних, завдяки демократичній ціні та показникам технічних властивостей. Ламінат Egger M1, Ламинат Egger M2, Ламинат Egger M3.
Ламінат Balterio (Балтеріо)  (Бельгія) — ціни на ламінат Балтеріо є загальдоступними, а підлога практична  в експлуатації. Мають велику кількість різноманітних декорів..Ламінат AXION Balterio, Ламінат Vitality Original, Ламінат Vitality INSPIRATION, DIPLOMAT, OPTIMUM, GRANDEUR, MAGNITUDE, CONFERENCE, TRADITION Duo, Quattro, TRADITION Sculpture, TRADITION Elegant, TRADITION Sapphire.

БАЖАЄТЕ ПРОГЛЯНУТИ АКТУАЛЬНІ ЦІНИ ?    -  

натисніть тут  < ДЕКОРИ  та  ЦІНИ Ламінату>

Witex (Вітекс), Parador (Парадор),  Egger (Еггер), TARKETT (Таркет), Balterio (Балтеріо).

 Ламінат Classen (Классен) — німецький виробник ламінованих підлог, який успішно зарекомендував якість своєї продукції.  Колекція Chrome Authentic: 30120 Дуб бежевий, 30122 Дуб браун, 30119 Дуб графіт, 30121 Дуб сірий, 30117 Дуб хелл. Фаска 4х-стороння. Тип замкового з’єднання: Megaloc. 

Ламінат Premium (Преміум). Виробник: Росія. Профіль: clic. Ламінат 33 класу: 8510 Дуб Верден, 8610 Дуб Тахо, 9853 Дуб Вільсен, 8209 Дуб Мокко, 134 Дуб Вікторі, 279 Дуб Онтаріо, 9854 Дуб Саманні, 6010 Дуб Мічіган.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!