АКЦІЯ ПАРКЕТ

    У нашому магазині ви знайдете великий асортимент паркету та масивної дошки різних відтінків від світових виробників. Масивна дошка — це розкішне, натуральне підлогове покриття, що володіє високою теплоізоляцією, зносостійкістю і елегантним зовнішнім виглядом. Штучний паркет можна укладати різним малюнком: класичним декоративним або художнім.  Паркет піддається ремонту і реставрації, на відміну від інших дешевших підлогових покриттів.

Планка штучного паркету має найчастіше товщину 15-22 мм, довжину 200-700 мм, ширину 45-70 мм, що дає можливість проявити вашу творчість при укладці. Покривати паркет краще відразу хорошим лаком, щоб деревина довше залишалася захищеною. Масивна дошка, як правило, обробляється на виробництві, тому немає необхідності виконувати додаткові роботи відразу після укладення підлоги. Виготовляється штучний паркет і масивна дошка найчастіше з класичних порід деревини: дуб, ясен, клен, бук або з екзотичних: мербау, палісандр, венге, тік інші.

Паркет і масив розрізняються ще і сортністю, що і впливає на його вартість. Отже, сорти деревини:

  • Селект — на планці поєднуються радіальний розпил з тангенціальним, при цьому не допускається, щоб на деревині були сучки, заболонь і інші явні дефекти.
  • Радіал — селекція з радіальним розпилом, не допускаються такі ж дефекти, як і в «селект».
  • Натур — колір деревини може відрізнятися один від одного, у волокнах деревини можуть бути різні напрями, допускається наявність точкових сучків.
  • Рустик — вважається строкатим паркетом, тому що малюнки волокон бувають різними, колір і розпил так само може відрізнятися, допускається наявність сучків до 1 см в діаметрі.

В нашому салоні-магазині Ви зможете придбати паркет за ціною виробника.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!