АКЦІЯ ПАРКЕТНА ДОШКА

 

Сайти компанії:

  http://stylni-pidlohy.com.ua

    http://housedream.com.ua

Паркетна дошка — це зрощена в декілька смуг на одній планочці або односмугова тришарова натуральна дошка. Два нижніх шари — це дерево хвойних порід, верхній шар — деревина, що має свою твердість і характеристики (наприклад, дуб, ясен, мербау). Паркетна дошка прослужить вам набагато довше за інші матеріали, її можна шліфувати до трьох разів через кожні 4-5 років. Доглядати таку дошку легко, укладати зручно, можливість вмонтовувати під паркетну дошку теплу підлогу.

  • Паркетна дошка виготовляється з цілісної масивної дошки переважно з твердолистяних порід деревини. Варто відзначити, що паркетна дошка виробляється з 100% натуральної деревини і абсолютно не схильна до процесів модифікації. Поєднуючи в собі натуральність справжнього паркету і легкість укладання ламінату, паркетна дошка є відмінною альтернативою паркету.
  • Паркетна дошка забезпечує високу термічну і акустичну ізоляцію, чинить опір деформаціям і механічним пошкодженням.
  • Паркетну дошку можна без сумнівів укладати в спальнях і дитячих кімнатах.

структура паркетної дошкиПаркетна дошка: асортимент

Асортимент паркетної дошки такий різний, а сучасні методи обробки настільки високотехнологічні, що дають можливість підібрати натуральне підлогове покриття не лише в потрібній кольоровій гаммі, але і відповідно до інтер’єру приміщення. Наприклад, відпарювання деревини робить колір натурального дерева більш насиченим, при цьому значно збільшується стійкість до негативних дій довкілля. Після вибілювання паркетна дошка набуває холодного, світлого тону — відмінне рішення для мінімалізму. У свою чергу, ефект зістареної поверхні потрібний для додання паркетній дошці якоїсь історії. Стиль кантрі передбачає обробку підлоги спеціальною щіткою — так поверхня робиться ребристою, фактурною і, як не дивно, особливо міцною.

Паркетну дошку можна укладати наступними способами: квадратом, ялиночкою, палубою (діагонально або паралельно стінам). Останній, до речі, через простоту укладання паркетної дошки є найпопулярнішим.

Продаж паркетної дошки в Рівному 

Лише у нас — тільки якісна паркетна дошка європейських виробників за ціною від 290 грн./м.кв. та безкоштовний монтаж та доставка !

якщо мешкаєте у містах Рівне, Дубно, Сарни, Костопіль, Кузнецовськ — це найкраща пропозиція !

barlinek логотип (паркетна дошка) Паркетна дошка Barlinek/Барлінек (Польща) — це три шари натурального дерева і сім захисних шарів лаку. Класифікація паркетної дошки Barlinek залежить від вигляду поверхневого лицьового шару: Линия Exclusive, Линия Professional, Линия Classic, Линия Life.
Паркетна дошка TARKETT логотип Паркетна дошка Tarkett/Таркет (Німечина) — це один з лідируючих виробників паркетної дошки, володіє найбільш широким вибором типів деревини і обробки поверхні у поєднанні з високою якістю продуктів. Tarkett дає 30-річну гарантію на зносостійкість верхнього шару. Ліній: Tarkett Flamenco, Tarkett SalsaTarkett Tango. Матеріали цінної деревини: ДУБ, БУК, ЯСЕН, МЕРБАУ, Махагоні африканський, ЯТОБА, КЕМПАС, ВИШНЯ, ГОРІХ, ВЕНГЕ.
Паркетна дошка Parador/Парадор (Німечина). Компанія створена в 1977 році в Німеччині, входить до складу найбільшого німецького меблевого концерну HULS. Загальна товщина планки складає 13 мм, безклеєвий замок на довгій стороні, виконаний за технологією «clic», а на короткій стороні — за принципом «кнопки». Нижній шар паркетної дошки Parador — це добірна шпона ялинових порід. Верхній шар — 4 мм, покритий високоякісним лаком або маслом.  Асортимент: Колекції Classic 3050; Trendtime1; Trendtime2; Trendtime3; Trendtime4; Trendtime6; Trendtime7; Edition1.  Обравши паркет колекції Trendtime, ви вибираєте сучасну форму дизайну, що довела свою першість на Міланській меблевій виставці.
Паркетна дошка Magnum/Магнум (Чехія). Виробляється в Чехії на сучасному деревообробному заводі як в клейовому варіанті, так і в замковому MAGNUM LOCK. Замкове з’єднання зроблене за ліцензією шведської фірми KAHRS (Черс), забезпечуючи геометрично точне з’єднання. За рахунок цього паркетна дошка Magnum швидко і просто укладається. Лінії: Magnum двухполосна, Magnum багатополосна, Magnum однополосна, Magnum трьохполосна.
Паркетна дошка Паркетна дошка Wicanders/Вікандерс (Португалія) є тришаровою дошкою з шпоном цінної породи дерева 4 мм, вона випускається у вигляді односмугової і трьохсмугової дошки, може мати гладку поверхню або структуровану, покриття застосовується як лакове, так і масляне. По периметру можлива наявність фаски. Замкове з’єднання обробляється воском. Асортимент: Лінія Classic Collection, Лінія Style Collection.
Style house логотип Паркетна дошка Style House/Стайлз Хауз (Індонезія). Компанія, що динамічно розвивається і є постачальником високоякісной паркетної продукції з Індонезії. пропонує паркетну продукцію з індонезійської екзотичної деревини наступних порід: мербау, палісандр, гевея, тік, сунгкай, махагон, американський горіх.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!  

БАЖАЄТЕ ПРОГЛЯНУТИ АКТУАЛЬНІ ЦІНИ ?    -  

натисніть тут  < ДЕКОРИ  та  ЦІНИ Паркетної дошки >

Завітайте до нас в  салон інтер’єру «Дім Мрії» за адресою м.Рівне, вул. Буковинська, 3 (житловий комплекс Гетьман Виговський) або зателефонуйте за тел.  (0362) 43-31-30, +38 (097) 077 60 08, +38(095) 065 95 88, +38(063) 412 75 14.

Parador (Парадор), TARKETT (Таркет), Styles House (Стайлз Хауз), Magnum (Магнум), Barlinek (Берлінек), WICANDERS (Викандерс).